Javni natječaj za zasnivanje radnog odnosa – Suradnik/ica u stambenim zajednicama

Na temelju Odluke Odbora GDCK Čakovec, Hrvatski Crveni križ – Gradsko društvo Crvenog križa Čakovec, raspisuje:

JAVNI NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto:

1. Suradnik/ica u stambenim zajednicama -1 izvršitelj na puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja: radni odnos na određeno vrijeme od godinu dana, s mogućnošću stalnog radnog odnosa – probni rok u trajanju od 3 mjeseca

Uvjeti:

  • SSS ili VŠS, prednost društvenog usmjerenja
  • Rad u smjenama, rad vikendom i praznikom
  • Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Punoljetnost
  • Poznavanje rada na računalu
  • Vozačka dozvola

Opis posla:

  • Pružanje podrške pri razvijanju vještina i navika korisnika u svakodnevnom životu prema individualnom planu korisnika
  • Pružanje podrške korisnicima u organiziranom stanovanju u svakodnevnim aktivnostima u zajednici (kućanski poslovi, priprema obroka, kupovina namirnica i kućanskih potrepština, odlasci liječniku i drugim javnim službama, kretanje gradom…)
  • Organiziranje neposrednog rada u stambenoj zajednici i skrb za korisnike u stambenoj zajednici
  • Briga oko inventara stambene zajednice i tehničkim uvjetima stanovanja
  • Vođenje evidencije o životu zajednice

Mjesto rada:

  • Čakovec

Od kandidata/kinje se očekuje visoka razina predanosti i odgovornosti radu, komunikativnost, senzibilitet za rad sa osobama u nepovoljnom položaju, pouzdanost i povjerljivost. Poželjno je iskustvo u radu na sličnim poslovima.

Potrebna dokumentacija za prijavu na natječaj:

  • Životopis
  • Preslika osobne iskaznice
  • Preslika dokaza o završenoj školi
  • Uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak

Kandidat/kinje dostavljaju preslike, a prije sklapanja ugovora o radu dužni su predočiti originalnu dokumentaciju. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u Natječaju. Nepotpune i nepravodobno podnesene prijave neće se razmatrati. Kandidat/kinje koji ispunjavaju formalne uvjete Natječaja bit će pozvani na razgovor. Prijava na Natječaj dostavlja se osobno ili poštom na adresu Gradsko društvo Crvenog križa Čakovec, Kralja Tomislava 29, 40 000 Čakovec najkasnije do 18. svibnja 2022. godine, s obveznom naznakom na omotnici „za Natječaj radno mjesto Suradnik u stambenim zajednicama“.

Sve informacije o natječaju mogu se dobiti putem elektroničke pošte: info@crveni-kriz-cakovec.hr

Pročitajte još

ZAVRŠETAK PROJEKTA READY2HELP – PRIPREMA I ODGOVOR MLADIH NA KRIZNE SITUACIJE

Dvogodišnji Erasmus+ projekt Ready 2 Help – priprema i odgovor mladih na krizne situacije provodila su tri …

Povećaj/smanji veličinu fonta