“BORBA PROTIV OVISNOSTI“ U OŠ NEDELIŠĆE

Osnovna škola Nedelišće uključila se u borbu protiv ovisnosti. Naše volonterke Miroslava i Alenka Novak uz uvodno predavanje imale su radionice na temu “Borbe protiv ovisnosti“. Uz naočale koje simuliraju pijanstvo pod različitim promilima i pod utjecajem droge, učenici i njihovi učitelji mogli su isprobati i vidjeti štetnost alkohola i droga.

 

 

Pročitajte još

Kako mladima približiti zelene prakse na zanimljiv i razumljiv način?

U sklopu Erasmus+ projekta Ready to Go Green, održali smo kreativnu radionicu usmjerenu na razvoj …