Javni natječaj za zasnivanje radnog odnosa

  1. Stručni suradnik/ica u stambenim zajednicama pri Službi za humanitarnu djelatnost i socijalne usluge Gradskog društva Crvenog križa Čakovec – 1 izvršitelj na puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

  • radni odnos na određeno vrijeme od godinu dana, s mogućnošću stalnog radnog odnosa – probni rok u trajanju od 3 mjeseca

Uvjeti:

  • SSS ili VŠS
  • Rad u smjenama, rad vikendom i praznikom
  • Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Punoljetnost
  • Poznavanje rada na računalu
  • Vozačka dozvola

Opis posla:

  • Pružanje podrške pri razvijanju vještina i navika korisnika u svakodnevnom životu prema individualnom planu korisnika
  • Pružanje podrške korisnicima u organiziranom stanovanju u svakodnevnim aktivnostima u zajednici (kućanski poslovi, priprema obroka, kupovina namirnica i kućanskih potrepština, odlasci liječniku i drugim javnim službama, kretanje gradom…)
  • Organiziranje neposrednog rada u stambenoj zajednici i skrb za korisnike u stambenoj zajednici
  • Briga oko inventara stambene zajednice i tehničkim uvjetima stanovanja
  • Vođenje evidencije o životu zajednice
  • Obavljanje administrativnih poslova vezanih uz izvođenje aktivnosti
  • Primjena uputa iz sigurnosti na radu i sigurnosti od požara.

Mjesto rada: Čakovec
Od kandidata/kinje se očekuje visoka razina predanosti i odgovornosti radu, komunikativnost, senzibilitet za rad sa osobama u nepovoljnom položaju, pouzdanost i povjerljivost. Poželjno je profesionalno ili volontersko iskustvo u radu na sličnim poslovima.

Potrebna dokumentacija za prijavu na natječaj:

  • Životopis
  • Preslika osobne iskaznice
  • Preslika dokaza o završenoj školi
  • Uvjerenje da se ne vodi kazneni postupak

Kandidat/kinje dostavljaju preslike, a prije sklapanja ugovora o radu dužni su predočiti originalnu dokumentaciju i potvrdu izabranog liječnika o zdravstvenom stanju. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u Natječaju. Nepotpune i nepravodobno podnesene prijave neće se razmatrati. Kandidat/kinje koji ispunjavaju formalne uvjete Natječaja bit će pozvani na razgovor. Prijava na Natječaj dostavlja se e-mailom na info@crveni-kriz-cakovec.hr   najkasnije do 08. siječnja 2024. godine, s obveznom naznakom u predmetu e-maila „za Natječaj radno mjesto stručni suradnik – stambene zajednice“. Sve informacije o natječaju mogu se dobiti putem elektroničke pošte: info@crveni-kriz-cakovec.hr

Pročitajte još

Dobrovoljno darivanje krvi u svibnju 2024.godine

GDCK Čakovec organizira sljedeće akcije dobrovoljnog darivanja krvi: 20.05.2024. godine u ČAKOVCU od 11,00 do …

Povećaj/smanji veličinu fonta